Meie lood

Kooliblogi Novus 19. märts ingejasner

Novus on lõpuks laienenud internetti – saate lugeda ja näha meie tööd nüüd iga nädalaselt ja igal pool. Siia blogisse hakkab ilmuma jooksvaid uudiseid, videoreportaaže, fotogaleriisid, probleemlugusid ja palju palju muud. Me tahame pakkuda kvaliteetset lugemist, lõbusat meelelahutust ja hoida lugejaid Paide Gümnaasiumi eluga kursis. Blogi annab meile selleks kõigeks rohkem võimalusi.

Koolileht paberkujul kuhugi ei kao. Ilmume endiselt kolm korda kooliaasta jooksul: sügisel, varakevadel ja vahetult enne suve algust.

Lisaks toimetusele hakkavad siia tulevikus sisu looma ka koolitöötajad, õpetajad ja külalistoimetajad. Miks mitte ka lugejad? Oleme avatud igale ideele – kirjuta meile. See blogi siin on terve kooli oma.

Novuse toimetus

Blogi saab lugeda SIIN