Oluline

COVID-19 juhend 22. detsember MarthaGrauberg

Alates 28. septembrist jätkub õppetöö kontaktõppe vormis koduklassides. Õpperühmad on paigutatud nn koduklassidesse ja vahetundideks määratud vahekoridoridesse. Igal õpperühmal  on  enda  garderoob  ja  lõuna-aeg.  Keele-  ja  valikkursuste  tunnid  toimuvad vastavalt tunniplaanis märgitud õpperuumidele. Nendesse ruumidesse liikumine toimub vaid vastava tunni ajaks. Loomulikult on lubatud vajadusel tualetis käimine, C-korpusesse tulemine, kuid palume mitte koridoris veeta teiste õpperühmadega aega.

Samas on viiruse nakkusoht riigis tervikuna kasvanud ja palume tõsiselt võtta peamisi soovitusi, et saaksime koolina jätkata võimalikult tavapärast õppetööd.

Oluline on meeles pidada, et:
  • haiguskahtluse korral ja lähikontaktsena tuleb püsida kodus;
  • järgida tuleb head kätehügieeni;
  • vähendada tuleb lähikontaktide hulka;
  • soovitame kõigil nutitelefoni omanikel laadida alla telefonirakenduse HOIA.
Haigena tuleb jääda koju! Ülemiste hingamisteede viirusnakkuste sümptomite (köha, nohu, kurguvalu, palavik, üldine halb enesetunne, ebatavaline väsimus) tekkimisel peab jääma kohe koju ning võtma esimesel võimalusel ühendust perearstikeskuse või perearsti nõuandeliiniga 1220, kust antakse edasised juhised.

Õpilastel, kes on ilmnenud haigusnähtude või isolatsiooni tõttu kodus, kuid haigusnähud võimaldaksid osaleda õppetöös saavad õppida distantsõppes. Palume ennast distantsõppel olevaks märkida Stuudiumis või anda sellest teada mentorile. Distantsõppes olevatele õpilastele antakse edasised õpijuhised Stuudiumi tunni sissekannetes.

Põhjalikumad juhised Paide Gümnaasiumi õppetöö korraldusest COVID-19 leviku tingimustes on leitavad SIIN.

Oluline on meeles pidada, et:
  • haiguskahtluse korral ja lähikontaktsena tuleb püsida kodus;
  • järgida tuleb head kätehügieeni;
  • vähendada tuleb lähikontaktide hulka;
  • soovitame kõigil nutitelefoni omanikel laadida alla telefonirakenduse HOIA.