Uudised

Aasta Tähed 2020 29. jaanuar

28. jaanuaril toimunud Aasta Tähed 2020 tunnustusgalal leidsid tunnustust nii meie kool, õpilased kui töötajad.


Palju õnne, Elizabeth Lindjärv, Järvamaa 2020. aasta aktiivse noore preemia laureaat; Paide Gümnaasiumi õpilasesindus, Järvamaa 2020. aasta parima noorteühingu preemia laureaat; Martha-Beryl Grauberg, Järvamaa 2020. aasta noorte sõbra tiitli saaja! 

Ja õnnitleme kogu koolipere- meie kool on kõige noortesõbralikum kool Järvamaal! 

Järvamaa 2020. aasta aktiivse noore preemia laureaat, Prima õpilane Elizabeth Lindjärv on silmapaistev laulja, erakordne võrkpallur, eeskujulik õpilane, osav rahvatantsija ja avatud sündmuseid korraldama. Eelmisel aastal toimus Elizabethi eestvedamisel üle-eestiline “Südamelaul 2020” ja Riigigümnaasiumite võrkpallivõistlus Paides. Elizabethi teod tulevad soovist olla aktiivne kogukonnaliige ning aidata seal, kus vähegi abi on vaja. 

Järvamaa aasta parimaks noorteühinguks valitud Paide Gümnaasiumi õpilasesindus on väga lühikese ajaga kasvanud täisväärtuslikuks ja tugevaks osaks koolikeskkonnas, juhtkonnas ja kogukonnas. Õpilasesinduse liikmeskond on väga kiiresti muutuv, igal aastal valitakse uus meeskond, need on suure kohanemisvõime, pealehakkamise ja usaldusväärsusega noored. Nii on nad korraldanud üle-eestilisi sündmusi, olnud tugevaks partneriks kooli juhtkonnale ja hoolekogule, osalenud riiklikes programmides, panustanud paremasse koolikeskkonda ja rääkinud kaasa kooli tulevikus. 

Järvamaa aasta noorte sõber on meie kooli õpetaja, kooliraadio ja -lehe tegijate juhendaja, Paide Muusika- ja Teatrimaja direktor Martha-Beryl Grauberg, kes kasvatab noorte enesekindlust, usku ja aitab kaasa nende ideede realiseerimisele. Aktiivse kogukonnaliikmena on Martha julgustanud noori tegutsema, et kogemusi saada. 

Paide Gümnaasiumi kui 2020. aasta Järvamaa noortesõbralikuma kooli kohta kohta öeldi: „Kool on uus, innovaatiline ja noortemeelne. Kool kaasab noori mitmel tasandil, pakub palju erinevaid valikaineid, võimalust ise enda aega planeerida, kogukonnapraktika kogemust, põnevaid sündmusi, väljasõite, külalislektoreid, mitteformaalse õppe arvestamist ja võimalust enda ideid ellu viia. Koolis on töötajad ja õpilased kui ühtne kollektiiv, mis toimib kui üks organism, tagades iga indiviidi tähtsuse ja vajalikkuse süsteemis. Paide Gümnaasium tõestab, et tähtis pole uhke hoone, vaid kooli sisu, suhtlemine, meeskonnatöö, loovus ja arenemine samm sammult." 

Õnnitleme veelkord ka teisi meie kooliga seotud nominente- Markus Aasa. Rene Münzer ja PG Loome

 

Suuründmust aitasid korraldada meie kooli õpilased ja töötajad:

Produtsent Kaarel Vene

Õhtujuhid Martha-Beryl Grauberg ja Damaris Ly Tambla

Abilised: Ronaldo Ollo, Sandra Perillus, Hans-Artur Ehman, Lisete Palmi, Janely Allsaar ja Hanna Tedre

Muusikalised  etteasted Teele Tali.

 

Sündmuse ülekanne on järele vaadatav SIIN.

Palju õnne, Elizabeth Lindjärv, Järvamaa 2020. aasta aktiivse noore preemia laureaat; Paide Gümnaasiumi õpilasesindus, Järvamaa 2020. aasta parima noorteühingu preemia laureaat; Martha-Beryl Grauberg, Järvamaa 2020. aasta noorte sõbra tiitli saaja! 

Ja õnnitleme kogu koolipere- meie kool on kõige noortesõbralikum kool Järvamaal! 

Järvamaa 2020. aasta aktiivse noore preemia laureaat, Prima õpilane Elizabeth Lindjärv on silmapaistev laulja, erakordne võrkpallur, eeskujulik õpilane, osav rahvatantsija ja avatud sündmuseid korraldama. Eelmisel aastal toimus Elizabethi eestvedamisel üle-eestiline “Südamelaul 2020” ja Riigigümnaasiumite võrkpallivõistlus Paides. Elizabethi teod tulevad soovist olla aktiivne kogukonnaliige ning aidata seal, kus vähegi abi on vaja. 


Järvamaa aasta parimaks noorteühinguks valitud Paide Gümnaasiumi õpilasesindus on väga lühikese ajaga kasvanud täisväärtuslikuks ja tugevaks osaks koolikeskkonnas, juhtkonnas ja kogukonnas. Õpilasesinduse liikmeskond on väga kiiresti muutuv, igal aastal valitakse uus meeskond, need on suure kohanemisvõime, pealehakkamise ja usaldusväärsusega noored. Nii on nad korraldanud üle-eestilisi sündmusi, olnud tugevaks partneriks kooli juhtkonnale ja hoolekogule, osalenud riiklikes programmides, panustanud paremasse koolikeskkonda ja rääkinud kaasa kooli tulevikus. 

Järvamaa aasta noorte sõber on meie kooli õpetaja, kooliraadio ja -lehe tegijate juhendaja, Paide Muusika- ja Teatrimaja direktor Martha-Beryl Grauberg, kes kasvatab noorte enesekindlust, usku ja aitab kaasa nende ideede realiseerimisele. Aktiivse kogukonnaliikmena on Martha julgustanud noori tegutsema, et kogemusi saada. 

Paide Gümnaasiumi kui 2020. aasta Järvamaa noortesõbralikuma kooli kohta kohta öeldi: „Kool on uus, innovaatiline ja noortemeelne. Kool kaasab noori mitmel tasandil, pakub palju erinevaid valikaineid, võimalust ise enda aega planeerida, kogukonnapraktika kogemust, põnevaid sündmusi, väljasõite, külalislektoreid, mitteformaalse õppe arvestamist ja võimalust enda ideid ellu viia. Koolis on töötajad ja õpilased kui ühtne kollektiiv, mis toimib kui üks organism, tagades iga indiviidi tähtsuse ja vajalikkuse süsteemis. Paide Gümnaasium tõestab, et tähtis pole uhke hoone, vaid kooli sisu, suhtlemine, meeskonnatöö, loovus ja arenemine samm sammult." 

Õnnitleme veelkord ka teisi meie kooliga seotud nominente- Markus Aasa. Rene Münzer ja PG Loome

 

Suuründmust aitasid korraldada meie kooli õpilased ja töötajad:

Produtsent Kaarel Vene

Õhtujuhid Martha-Beryl Grauberg ja Damaris Ly Tambla

Abilised: Ronaldo Ollo, Sandra Perillus, Hans-Artur Ehman, Lisete Palmi, Janely Allsaar ja Hanna Tedre

Muusikalised  etteasted Teele Tali.

 

Sündmuse ülekanne on järele vaadatav SIIN.