Uudised

PG loome alustab taas 17. märts

PG Loome - Paide Gümnaasiumi õpilaste ja õpetajate loomingu diginäitus - alustab uut hooaega!


Aasta tagasi, kui suundusime esimest korda distantsõppele, hakkasime igal nädalal avaldama oma õpilaste ja õpetajate loomingut, aeg on teha seda uuesti!

Kui tookord oli põhitähelepanu muusikal, siis tänavu on ülekaalus koolitundides valminud filmid, podcastid, kirjutised jm huvitavat, sh muusika.

PG Loome 2021 avalöögi annab nädalavahetusel Kuku raadio "Ilmaparandaja" saates avalikkuse ette jõudnud elektriautode teemaline arutelu. Arutlevad Prima õpilased Indrek Lammer, Elias Silluta ja Siim Kaseste. Saatelõik on valminud bioloogia ja ajaloo ainetundide lõiminguna, kus ülesandeks oli pöörata tähelepanu aktuaalsetele keskkonnateemadele. "Ilmaparandaja" esimesed 9 minutit saab kuulata meie õpilaste arutelu ja sellele järgneb spetsialisti samateemaline kommentaar.

Head kuulamist!

 

Aasta tagasi, kui suundusime esimest korda distantsõppele, hakkasime igal nädalal avaldama oma õpilaste ja õpetajate loomingut, aeg on teha seda uuesti!

Kui tookord oli põhitähelepanu muusikal, siis tänavu on ülekaalus koolitundides valminud filmid, podcastid, kirjutised jm huvitavat, sh muusika.

PG Loome 2021 avalöögi annab nädalavahetusel Kuku raadio "Ilmaparandaja" saates avalikkuse ette jõudnud elektriautode teemaline arutelu. Arutlevad Prima õpilased Indrek Lammer, Elias Silluta ja Siim Kaseste. Saatelõik on valminud bioloogia ja ajaloo ainetundide lõiminguna, kus ülesandeks oli pöörata tähelepanu aktuaalsetele keskkonnateemadele. "Ilmaparandaja" esimesed 9 minutit saab kuulata meie õpilaste arutelu ja sellele järgneb spetsialisti samateemaline kommentaar.

Head kuulamist!