"Sammume parema enesetunde poole" 28. november

18. - 22. novembril korraldas Paide Gümnaasiumi mentorrühm Kätlini tibud noorsootöö nädala raames sammude lugemise võistluse "Sammume parema enesetunde poole".

Kokku osales võistlusel 16 aktiivset liikujat, nende seas 5 kooli töötajat ja 11 õpilast. Nädala jooksul sammuti kokku 921 895 sammu, mis on muljetavaldav tulemus. Kõige aktiivsemate liikujate esikolmiku vallutasid Märten Viitmaa (T2, 93 261 sammu), Steven Pleesi (S2, 91 448 sammu) ja Ellen Rosimannus (saksa keel,  82 748 sammu).

Palju õnne võitjatele, teie panus oma tervise hoidmiseks oli kõige suurem! Aitäh ka kõigile teistele osalejatele, kes sammude lugemise võistlusel osalesid. Meil on hea meel, et hoolite oma tervisest!

Kätlini tibude mentorrühma nimel
Kätlin Merisalu