Õppetöö

Valikained

Valikainetele registreerumine ning täpsem info sisu ja toimumise kohta leiab Stuudiumist.

I õppeperioodil

  • Kirjandus ja ühiskond (Eleene Sammler)
  • Saksa keele meistriklass (Ellen Rosimannus)
  • Prantsuse keele algkursus / Prantsuse keel A1 (Kaidi Aabla)
  • Saksa keele algkursus / Saksa keel tase A1 (Ellen Rosimannus)
  • Efektiivne suhtlemine I / Kes ma olen? (Heidi Antons)
  • Vene maalikunst (Iren Šarapova)
  • Prantsuse keel B2 (Kaidi Aabla)
  • Pallimängud (Karin Ruugla)
  • Rahvatants (Kätlin Merisalu)
  • Matemaatika AB kursus (Eha Vaard)
  • Inglise keele lisakursus (Liivi Aare)
  • Elu keemia (Merike Einma)
  • Hääleseade ja solistilaul (Teele Tali)
  • Vokaalansambel (Teele Tali)
  • Tervishoid I (Järvamaa Haigla arstid ja spetsialistid)
  • Projektitöö (Urmo Reitav)
  • Ultimate Fribee ja saalihoki (Virgo Õitspuu)
  • Koolimeedia (Martha-Beryl Grauberg)
  • Koolikoor (Jaanus Karlson)
  • Soome keele algkursus 
  • Helindamise alused (Lauri Lugu, Risto Iljas)
  • Conversational English through American Culture and Media (Julia Chapelle)
  • Conversational English through Art (Julia Chapelle)
  • Taekwondo club (English instruction)
  • Art Club (English instruction)

II õppeperioodil

  • Majandusmatemaatika elemendid (Daire Krabi)
  • Kuritöö ja karistus (Justiitsministeeriumi eksperdid)
  • Loovkirjutamine (Eleene Sammler)
  • Ultimate Fribee ja saalihoki (Virgo Õitspuu)
  • Müüt ja kirjandus (Eleene Sammler)
  • Eesti rahvuspärimus (Eleene Sammler)
  • Psühholoogia (Marie Runnel)
  • Praktiline keemia (Merike Einma)
  • Efektiivne arvutikasutus (Virgo Õitspuu)
  • Kõnekunst (Martha-Beryl Grauberg, Ellen Rosimannus)
  • Eesti elukooslused (Merike Einma)
  • Kergejõustik (Virgo Õitspuu, Karin Ruugla)
  • Programmeerimise algkursus (Eha Vaard)
  • Saksa keele meistriklass (Ellen Rosimannus)
  • Film "Jalutuskäik" (2013) (Iren Šarapova)
  • Rahvatants (Kätlin Merisalu)
  • Koolikoor (Jaanus Karlson)
  • Pallimängud (Karin Ruugla
  • Inglise keele riigieksamiks valmistumine (Kaidi Aabla ja Liivi Aare)
  • Matemaatika riigieksamiks valmistumine I (kitsas) (Eha Vaard)
  • Hääleseade ja solistilaul (Teele Tali)
  • Vokaalansambel (Teele Tali)
  • Riigikaitse
  • Saksa keele algkursus / Saksa keel tase A1 (Ellen Rosimannus)
  • Prantsuse keele algkursus / Prantsuse keel tase A1 (Kaidi Aabla)
  • Teadusteater (Annika Orula)
  • Ajalugu filmis (Marvin Laidna)
  • Efektiivne suhtlemine II (Heidi Antons)

III õppeperioodil

  • Karistusõigus (Ülle Vanaisak)
  • Kirjandus ja film (Eleene Sammler)
  • Teadlik treening (Virgo Õitspuu)
  • Kaasav ühiskond (Ellen Rosimannus)
  • Tabelarvutus (Virgo Õitspuu)
  • Kergejõustik (Karin Ruugla)
  • Teadusteater (Annika Orula)
  • Hääleseade ja solistilaul (Teele Tali)
  • Koolikoor (Jaanus Karlson)
  • Riigikaitse
  • Prantsuse keele algkursus / Prantsuse keel tase A1 (Kaidi Aabla)
  • Saksa keele algkursus / Saksa keel tase A1 (Ellen Rosimannus)
  • Inglise keele riigieksamiks valmistumine (Kaidi Aabla ja Liivi Aare)
  • Matemaatika riigieksamiks valmistumine I (lai)
  •