Paide Gümnaasium

Общая информация
Карта

Контакт

Фильтр

Все Администрация Учителя Персонал Учебный совет

Должность
 
Администрация (10)

Margo Sootla

Директор
+372 504 0945
margo.sootla@paide.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Annika Orula

Õppejuht
+372 5629 8174
annika.orula@paide.edu.ee


Heidi Antons

Советник обучения
+372 5629 8175
heidi.antons@paide.edu.ee


Kersti Viilup

Noorsootööjuht
kersti.viilup@paide.edu.ee


Inge Jasner

Juhiabi
+372 5629 7773
inge.jasner@paide.edu.ee


Margit Udam

Korraldusjuht
+372 5664 4772
margit.udam@paide.edu.ee


Erko Jäär

IT-juht
erko.jaar@paide.edu.ee


Virgo Õitspuu

Haridustehnoloog
virgo.oitspuu@paide.edu.ee


Inge Jasner

Isikuandmete kaitset korraldav isik
+372 5629 7773
inge.jasner@paide.edu.ee


Hille Voolaid

Kontaktisik korruptsiooniennetusega seotud küsimustes Haridus- ja Teadusministeeriumis
Hille.Voolaid@hm.ee

Учителя (19)

Kaidi Aabla

Inglise ja prantsuse keele õpetaja
kaidi.aabla@paide.edu.ee


Liivi Aare

Inglise keele õpetaja
liivi.aare@paide.edu.ee


Merike Einma

Loodusainete õpetaja
merike.einma@paide.edu.ee


Martha-Beryl Grauberg

Meediaõpetaja
martha.grauberg@paide.edu.ee


Keio Kustavus

Loodusainete õpetaja
keio.kustavus@paide.edu.ee


Riin Luks

Kirjanduse õpetaja
riin.luks@paide.edu.ee


Anneli Mihkelev

Eesti keele õpetaja
anneli.mihkelev@paide.edu.ee


Kersti Möldre

Kunstiajaloo õpetaja
kersti.moldre@paide.edu.ee


Lilia Ottenson

Matemaatikaõpetaja
lilia.ottenson@paide.edu.ee


Aave Päeva

Majandusõpetaja
aave.paeva@paide.edu.ee


Ülle Rohtma

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja
ylle.rohtma@paide.edu.ee


Ellen Rosimannus

Saksa keele õpetaja
ellen.rosimannus@paide.edu.ee


Teele Tali

Muusikaõpetaja
teele.tali@paide.edu.ee


Eha Vaard

Matemaatikaõpetaja
eha.vaard@paide.edu.ee


Hillar Varind

Füüsikaõpetaja
hillar.varind@paide.edu.ee


Virgo Õitspuu

Liikumisõpetaja
virgo.oitspuu@paide.edu.ee


Iren Šarapova

Vene keele õpetaja
iren.sharapova@paide.edu.ee


Kersti Viilup

Liikumisõpetaja
kersti.viilup@paide.edu.ee


Uku Valner

Ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja
uku.valner@paide.edu.ee

Персонал (13)

Merily Aare

Liige
opilasesindus@paide.edu


Roberta-Grethel Agu

Liige
opilasesindus@paide.edu


Hans Artur Ehman

Liige
opilasesindus@paide.edu


Kevin Kinev

Liige
opilasesindus@paide.edu


Rene Münzer

Liige
opilasesindus@paide.edu


Damaris Ly Tambla

Liige
opilasesindus@paide.edu


Hanna Tedre

Liige


Ines Themas

Liige
opilasesindus@paide.edu


Erika Tšigura

Liige
opilasesindus@paide.edu


Kaarel Vene

Liige
opilasesindus@paide.edu


Mia Laurel Viilup

Liige
opilasesindus@paide.edu


Valeria Vyurtts

Liige
opilasesindus@paide.edu


Kersti Viilup

Õpilasesinduse mentor
+372 562 98 176
kersti.viilup@paide.edu.ee

Учебный совет (9)

Hans Artur Ehman

Õpilane
hansartur.ehman@gmail.com


Kaarel Vene

Õpilane
kaarel.vene@paide.edu.ee


Kirsika Ilmjärv

Hoolekogu aseesimees, lapsevanem
+372 55577 004
kirsika@koeru.edu.ee


Neeme Külmallik

Hoolekogu aseesimees, lapsevanem
neeme.kylmallik@gmail.com


Sten Perillus

Vilistlaste esindaja


Heidi Antons

Õppenõukogu esindaja
heidi.antons@paide.edu.ee


Anti Alasi

Haridus- ja teadusministeeriumi peaekspert
anti.alasi@hm.ee


Anneli Tumanski

Paide abilinnapea
anneli.tumanski@paide.ee


Ruth Aarma

Järvamaa Arenduskeskuse juhataja
ruth@jarva.ee

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.

Paide Gümnaasium

Общая информация
Карта

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.