E-sisseastumistestidest 08. aprill

10. klassi e-sisseastumistestid toimuvad 16. aprillil kell 10.00. Kogu info testide sooritamise kohta leiab SIIT.

Enne e-testi tegemist:

• Veendu dokumentide kehtivuses. Isikutuvastamiseks on vajalik kehtiv ID-kaart või pass. EISi keskkonda sisselogimiseks on soovitatav kasutada mobiil-ID, Smart-ID või ID-kaarti.
  • Veendu arvuti sobivuses e-testi sooritamiseks.
  • Tee läbi harjutustest, mis on avatud 7. - 14. aprillini.

Verifitseerimine. Isiku tuvastamine toimub kehtiva ID-kaardi või passiga. Kaamerale tuleb näidata dokumendi mõlemalt külge ja teha endast pilt. Kaamerat saad testida SIIN.

E-test. Paide Gümnaasiumisse sisseastujad sooritavad eesti keele ja matemaatika testi.

• matemaatika kell 10:00–11:00
  • eesti keel kell 11:15–12:15

Õpilane sooritatab testid iseseisvalt ega kasuta abivahendeid.

Kõik testi osad on ühesuunalised (st ei saa tagasi liikuda eelmise ülesande juurde). Iga osa lahendamiseks on aega 60 minutit. Testide vahel on 15 minutiline vaheaeg, sel ajal ennast EISst välja logima ei pea. Test avatakse ja suletakse sooritajale automaatselt määratud kellaaegadel.

Lisainfo ja -küsimused

Direktor Margo Sootla +372 504 0945
margo.sootla@paide.edu.ee

Enne e-testi tegemist:

• Veendu arvuti sobivuses e-testi sooritamiseks.
  • Tee läbi harjutustest, mis on avatud 7. - 14. aprillini.

• matemaatika kell 10:00–11:00
  • eesti keel kell 11:15–12:15

Õpilane sooritatab testid iseseisvalt ega kasuta abivahendeid.

Lisainfo ja -küsimused

Direktor Margo Sootla +372 504 0945