Kalender

Sügis 2019(9)
02september
Õppeaasta avaaktus

Teisipäeval, 3. septembril kell 09:00 - 13:00.
Kogunemine kell 9.00 kooli sisehoovis.
Selga sportlik riietus, arvestada palume ilmastikuoludega, sest tegevused toimuvad väljas (ka vihma korral!).

20september
Maailmakoristuspäev

20. septembril osalevad õpperühmad loodusainete tundide raames maailmakoristuspäeval.

Rohkem infot

20september
Südamelinna jooks

Südamelinna jooksule saab reditreeruda SIIN

Rohkem infot: http://paide.kovtp.ee

Sügis 2020(7)

Kooliaasta avaaktus kooli sisehoovis.

Sulge

Loeng- vestlusringil külas Järvamaalt pärit Liis Velsker, kes oma raamatus "Teekond iseendani" jagab ta isiklikke läbielamisi: vanemate lahutus, lähedaste inimeste kaotus, ülekaal ja depressiooni langemine.

Sulge

Paide Gümnaasium liitub üleeuroopalise spordinädalaga, kutsudes õpilasi ja õpetajaid liikuma kolmel päeval kondimootoriga ehk jalgsi või jalgrattaga.
„Kondimootoriga kooli“ toimub kolmel päeval, 28.-30. septembril. Lisaks jalgsi või rattaga liikumisele pööratakse sel nädalal liikumisõpetuses tähelepanu jalgrattaga liikumise turvalisusele, tervislikule liikumisele vabas õhus ja kogutakse kokku kõik läbitud kilomeetrid. Suurema vahemaa läbijatele jagatakse liikumisnädala meeneid.

Sulge

Paide Gümnaasiumi kolmas sünnipäev.

Toimub aktus, õppegruppide pildistamine ja tunnid vilistlastega.

Sulge

Loengu külaliseks on lastekirurg Pille-Riin Värk.

Sügis 2020